+48 886 335 043

8:00-22:00 7 dni w tygodniu

Mycie okien i witryn

Mycie okien i witryn

Cena od 80 zł

Wykonujemy prace wszelkiego rodzaju i na dowolnej wysokości. Nasz mobilny zespół szybko się i sprawnie dojedzie do dowolnego miejsca w Warszawie i jej okolicach, wykonujemy tak mycie ręczne, jak i z użyciem sprzętu specjalnego. Dla nas nie istnieją niedostępne okolice. Po 15 - 60 minutach działań przygotowawczych nasz zespół zaczyna doprowadzać Państwa okna i witryny do stanu letniego blasku.

Mycie okien - profesjonalne mycie okien na każdą kieszeń

Profesjonalne mycie okien, firmy do mycia okien - Warszawa

Mycie okien i witryn sklepowych metodami tradycyjnymi i alpinistycznymi

Wychodząc naprzeciw potrzebom zróżnicowanego klienta nasza firma sprzątająca oferuje profesjonalne mycie okien i witryn sklepowych – usługę, którą każdorazowo dostosowujemy do potrzeb oraz oczekiwań klienta.

Mycie okien w domu jednorodzinnym i mieszkaniu

Firmy do mycia okien standardowo proponują klientom prywatnym mycie okien raz w miesiącu. Dla wielu klientów, szczególnie w okresie letnim jest to zbyt duża częstotliwość, a co za tym idzie niepotrzebny wydatek. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne mycie okien z dowolną częstotliwością – raz na miesiąc, raz na kwartał, raz na pół roku. Dodatkowo częstotliwość tę możemy zmieniać zgodnie z porami roku, tym samym mycie okien wykonując częściej w sezonie jesienno-zimowym, a rzadziej w sezonie letnim.

Profesjonalne mycie okien w biurze

Czystość w miejscu pracy ma znaczący wpływ na efektywność pracowników, dlatego w przestrzeniach biurowych charakteryzujących się dużymi przeszkleniami proponujemy mycie okien raz na dwa miesiące lub raz na kwartał. Częstotliwość uzależniamy od pory roku oraz posadowienia biura w budynku. Usługa może stanowić integralną część pakietu usług sprzątających dla biura.

Mycie witryn sklepowych

Witryna sklepowa to wizytówka każdego sklepu. Dlatego powinna być zawsze czysta i zadbana. W lokalach usługowych ulokowanych wzdłuż ulic witryny narażone są nie tylko na opalcowanie i osiadający kurz, ale dodatkowo zanieczyszczenia wynikające ze zmiennych warunków atmosferycznych. Witryny lokali posadowionych w galeriach handlowych są natomiast szczególnie narażone na ślady rąk oraz kurz. Mycie witryn oferujemy jako usługę cykliczną świadczoną w tygodniowych odstępach. Na życzenie klienta mycie witryn możemy rozgraniczyć na dwie usługi – gruntowne mycie całych witryn wraz z ramami (wykonywane rzadziej) oraz mycie szyb (wykonywane z większą częstotliwością).

Firmy do mycia okien – Warszawa i okolice

Usługi związane z profesjonalnym myciem okien w obiektach mieszkalnych i usługowych świadczymy na terenie całego miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. Nasi pracownicy są całkowicie niezależni, dzięki czemu mycie okien w Twoim domu czy biurze może zostać wykonane pod Twoją nieobecność. Mycie witryn w sklepach oraz lokalach usługowych staramy się przeprowadzać po lub przed godzinami pracy tych lokali. W pracy wykorzystujemy wyłącznie profesjonalny sprzęt oraz renomowane środki czyszczące przeznaczone do mycia szkła oraz ram okiennych.Profesjonalny
sprzęt

Przeszkolony i doświadczony
personel

Wydajna i jakościowa
praca

Ekologiczne
środki czystości

Ubezpieczenie
na powierzone

Adres

ul. Elektronowa 2, bud. A, lok. 134
03-126 Warszawa
Rosa Centr Sp. z o.o.

Kontakt

Email: biuro@rosaclean.pl
Telefon: +48886335043

Menu

Klienci
O Nas
Ochrona danych osobowych
Polityka cookies

7 dni w tygodniu

8:00-22:00