+48 886 335 043

8:00-22:00 7 dni w tygodniu

Pranie tapicerek - profesjonalne czyszczenie mebli i dywanów

Pranie mebli - pranie kanap - Warszawa

Pranie dywanów i mebli tapicerowanych to specjalistyczna usługa, której realizacja wymaga nie tylko odpowiedniego osprzętu oraz środków czyszczących, ale przede wszystkim wiedzy i doświadczenia. Technologia prania dywanów i tapicerek jest uzależniona od rodzaju czyszczonych materiałów – ich składu oraz długości włókien. Dlatego tak ważne jest powierzenie czystości mebli tapicerowanych i dywanów ekspertom, którzy potrafią dobrać technologię prania oraz detergenty adekwatnie do usuwanych zabrudzeń i czyszczonych powierzchni.

Pranie mebli tapicerowanych

Usługa prania mebli to usługa świadczona okazjonalnie. Meble tapicerowane pierzemy najczęściej dwa razy w roku. Ich zbyt częste czyszczenie może bowiem wpłynąć na szybsze zużywanie się elementów tapicerowanych. Ze względu na specyfikę oferowanej usługi, pranie mebli wykonujemy na zlecenie przedsiębiorstw (może ono stanowić element pakietu usług sprzątania biura) oraz klientów prywatnych, którym zależy na czystości ich krzeseł oraz innych mebli wyposażonych w elementy tapicerowane.

Pranie kanap

Wydawać by się mogło, że pranie kanap to usługa skierowana przede wszystkim do klienta prywatnego, tymczasem kanapy stanowią coraz częściej spotykany element wystroju wnętrza w salonach usługowych, a nawet butikach odzieżowych. Ich czysty i schludny wygląd stanowi swoistą wizytówkę sklepu, dlatego ich czyszczenie zaleca się przeprowadzać częściej niż w przypadku mebli użytkowanych w warunkach domowych.

Pranie dywanów

Pranie dywanów to kolejna usługa, którą kierujemy zarówno do klienta biznesowego, jak i osób prywatnych. Jako profesjonalna firma sprzątająca oferujemy kompleksowe czyszczenie dywanów i wykładzin dywanowych w oparciu o najnowocześniejsze technologie oraz renomowane środki czyszczące, które każdorazowo dobieramy adekwatnie do czyszczącego materiału oraz rodzaju usuwanych zabrudzeń. W przypadku firm oferujemy czyszczenie wykładzin dywanowych poza normalnymi godzinami pracy biura/salonu usługowego.  

Pranie mebli i dywanów – Warszawa

Wszystkie usługi związane z praniem mebli tapicerowanych oraz dywanów i wykładzin dywanowych realizujemy na terenie miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. Naszą ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i klientów prywatnych. Wykonujemy pranie mebli tapicerowanych w biurach oraz lokalach usługowych, jak również pranie kanap w domach i mieszkaniach.Profesjonalny
sprzęt

Przeszkolony i doświadczony
personel

Wydajna i jakościowa
praca

Ekologiczne
środki czystości

Ubezpieczenie
na powierzone

Adres

ul. Elektronowa 2, bud. A, lok. 134
03-126 Warszawa
Rosa Centr Sp. z o.o.

Kontakt

Email: biuro@rosaclean.pl
Telefon: +48886335043

Menu

Klienci
O Nas
Ochrona danych osobowych
Polityka cookies

7 dni w tygodniu

8:00-22:00