+48 886 335 043

8:00-22:00 7 dni w tygodniu

Obsługa obiektów noclegowych ( hoteli, hosteli)

Obsługa Hoteli

Cena od 150 zł

Nasz serwis zajmie się zarówno pokojami, ciągiem komunikacyjnym , recepcją, pomieszczeniami socjalnymi, powierzchnią biurową, restauracją, kuchnią jak również terenem zewnętrznym przynależnym do obiektu.

Obsługa hoteli

Utrzymanie obiektu noclegowego – hotelu, pensjonatu, motelu czy apartamentu do wynajęcia – w czystości to niezwykle wymagające zadanie, do realizacji którego niezbędna jest znajomość specyfiki różnorodnych zanieczyszczeń i zabrudzeń oraz skutecznych sposobów na ich usunięcie. Rosa Centr to firma o ugruntowanej pozycji na rynku usług czystości, której pracownicy od lat pomagają w zachowaniu czystości w hotelach oraz innych obiektach noclegowych.

Jako eksperci w branży zapewniamy kompleksowe i profesjonalne sprzątanie hoteli, pensjonatów, moteli oraz wszelkich innych form zakwaterowania gości. W swojej pracy przestrzegamy wysokich standardów czystości, dzięki czemu sprzątane przez nas obiekty zadawalają nawet najbardziej wymagających gości.

Właścicieli oraz managerów obiektów hotelowych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na sprzątanie hoteli.

Sprzątanie hoteli – spektrum oferowanych usług

Każdy obiekt hotelarski jest inny, w związku z czym wymaga innej obsługi w zakresie sprzątania i utrzymywania czystości. W zależności do specyfiki Państwa obiektu, a także gości stanowiących jego najważniejszą klientelę oferujemy:

  • sprzątanie pokoi,
  • sprzątanie łazienek i toalet,
  • sprzątanie recepcji,
  • sprzątanie hotelowego lobby,
  • sprzątanie przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowych (bibliotek, sal bilardowych, pokojów zabaw dla dzieci i innych),
  • sprzątanie sal bankietowych i konferencyjnych.

Zakres prac może obejmować standardową obsługę lub obsługę poszerzoną o regularne mycie okien, pielęgnacje podłóg oraz pranie i czyszczenie mebli tapicerowanych. Oferujemy również pielęgnacje mebli wykonanych z drewna.

Pracujemy ze środkami czystości klienta lub własnymi detergentami. Wybierając własne środki czystości staramy się w pierwszej kolejności sięgać po środki delikatne, które nie niszczą czyszczonych powierzchni i nie wywołują reakcji alergicznych u ich użytkowników.

Obsługa hoteli Warszawa

Firma Rosa Centr działa na terenie miasta Warszawa oferując obsługę hoteli oraz innych obiektów hotelarskich. W ramach oferowanych usług zapewniamy stałe sprzątanie hoteli oraz usługi incydentalne. Nasi pracownicy wspierają personel hotelowy w sprzątaniu po eventach, a także organizacji imprez okolicznościowych i konferencji branżowych.

Klientów zainteresowanych rozpoczęciem stałej współpracy lub jednorazową pomocą zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Wspólnie omówimy Państwa potrzeby i oczekiwania w zakresie usług czystości i przygotujemy dedykowaną ofertę.Profesjonalny
sprzęt

Przeszkolony i doświadczony
personel

Wydajna i jakościowa
praca

Ekologiczne
środki czystości

Ubezpieczenie
na powierzone

Adres

ul. Elektronowa 2, bud. A, lok. 134
03-126 Warszawa
Rosa Centr Sp. z o.o.

Kontakt

Email: biuro@rosaclean.pl
Telefon: +48886335043

Menu

Klienci
O Nas
Ochrona danych osobowych
Polityka cookies

7 dni w tygodniu

8:00-22:00