+48 886 335 043

8:00-22:00 7 dni w tygodniu

Sprzątanie restauracji

Restauracja jest miejscem, w którym goście oczekują zachowania wysokich standardów czystości. Dotyczy to zarówno stolików i krzeseł, jak i toalet oraz ewentualnych elementów dekoracyjnych. Zasłony, świece, elementy gipsowe i ceramiczne – wszystko to wymaga regularnego oczyszczania z kurzu, przy czym tekstylia – w szczególności zasłony i meble tapicerowane – wymagają dodatkowo prania, gdyż to one pochłaniają najwięcej zapachów i brudu. To wszystko sprawia, że sprzątanie restauracji jest zadaniem trudnym i wymagającym.

Sprzątanie restauracji z Rosa Centr

Każda restauracja jest inna, w związku z czym każda wymaga innego podejścia, które najlepiej obrazuje przemyślany grafik prac. Kluczem do zachowania czystości w restauracji nie są jednorazowe działania, ale regularnie wykonywane prace, dzięki którym cała przestrzeń jest czysta i schludna, a elementy wymagające największej uwagi poddawane są regularnemu czyszczeniu.

Wychodząc na przeciw zróżnicowanym potrzebom restauratorów oferujemy profesjonalne usługi sprzątania restauracji, które każdorazowo dostosowujemy do specyfiki lokalu. W ramach oferty:

  • sprzątamy sale restauracyjne,
  • myjemy toalety,
  • sprzątamy lady i bary,
  • oporządzamy letnie ogródki i przestrzeń przed wejściem do restauracji.

Nasze usługi obejmują czynności wykonywane w restauracji codziennie – mycie stolików, mycie krzeseł, wymianę obrusów, mycie podług, czyszczenie zaplecza sanitarnego dla gości i pracowników, a także prace wykonywane w określonych interwałach czasowych. W ramach tych drugich czyścimy tapicerki i zasłony, ścieramy kurze, dbamy o czystość elementów należących do wystroju lokalu, myjemy żyrandole i okna.

Sprzątanie restauracji Warszawa

Siedzibą firmy Rosa Centr jest Warszawa. Tutaj też działamy, oferując restauratorom kompleksową obsługę obiektów gastronomicznych. Obsługujemy zarówno duże restauracje, jak i niewielkie punkty gastronomiczne każdorazowo zapewniając kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem firmy w celu omówienia szczegółów oraz zakresu usług.



Profesjonalny
sprzęt

Przeszkolony i doświadczony
personel

Wydajna i jakościowa
praca

Ekologiczne
środki czystości

Ubezpieczenie
na powierzone

Adres

ul. Elektronowa 2, bud. A, lok. 134
03-126 Warszawa
Rosa Centr Sp. z o.o.

Kontakt

Email: biuro@rosaclean.pl
Telefon: +48886335043

Menu

Klienci
O Nas
Ochrona danych osobowych
Polityka cookies

7 dni w tygodniu

8:00-22:00